Úvod » Damašek, atlas gragel » METRÁŽ » Bílý hladký satén š:285cm
Exkluzivní bavlněná saténová tkanina z jemné česané příze.
Cena za 100cm (1m) š:285cm je 217kč
Množstevní cena bude upravena a nové podklady pro platbu zašleme emailem
Lesklý vzhled a nadstandardní užitkové vlastnosti této tkaniny uspokojí i nejnáročnější zákazníky.
Jemná česaná příze z dlouhých vláken přenáší do výrobků pocit luxusního prádla, které je příjemné na dotek a díky vysoké hustotě nití má tkanina nadstandardní hodnoty pevnosti a srážlivosti.
SPECIFIKACE
Šíře: 285cm
gramáž: 150g/m2
Složení: 100% bavlna
Praní: 60°C
Technické parametry:
Hustota nití: 94nitě na cm2 ( TC250)
Druh příze: česaná příze TEX 15
Kraj: tkanina má pevný zatkávaný kraj
SANFOR ( srážlivost): tkanina je mechanicky vysrážená v procesu sanforizace na 3% při praní na 60°C.
Certifikace:
Tkanina je vyrobena dle standardu Okotex 100 třída2.
Je vhodná pro přímy styk s pokožkou, neobsahuje těžké kovy, nikl ani AZO barviva
Tkanina je charakteristická svou vysokou pevností a odolností při opakované údržbě.
Plátno je vhodné k šití :
oděvní výroba (svátečných oděvů a krojů: svatební, dámské šaty, roby, košile... a dále na luxusní pyžama, vnitřní podkladový materiál do kabelek)
dekorační textil (Závěsy, přehozy, dekorační polštáře a jiné prvky do interiéru, povlečení na postele, ubrusy, .)
Výhodou této tkaniny je nízká plošná hmotnost, při zachování vysokých pevnostních vlastností.
Výsledkem jsou nižší náklady při údržbě (nižší plošná hmotnost = nižší náklady při údržbě-praní)
Tkanina je charakteristická svou vysokou pevností a odolností při opakované údržbě a to především v hotelovém odvětví
2.Vyšší pevnostní hodnoty než má klasické plátno, prodlužují životnost hotových výrobků, a snižují riziko poškození neopatrným zacházením.
3. Dvojitá šíře tkaniny (285cm), která dovoluje vyrobit širokou škálu produktů bez dodatečných švů (velká prostěradla, kulaté a šišaté ubrusy a pod)